Prohlédněte si novou jarní kolekci Conscious od H&M

Pro letošní rok švédský řetězec vytvořil veselou, barevnou edici, která v sobě nese humor, zábavu i vkus. Kolekce s názvem Conscious navíc v sobě ale nese i mnohem důležitější poslání - jejím cílem je totiž podpora životního prostředí a charity po celém světě.

V zimě H&M navrhlo dětskou kolekci, která se převážně zaměřila na spolupráci a podporu Unicefu. Jaro ale přináší další čerstvou vlnu myšlenek: H&M se stalo celosvětovou firmou, která používá bio bavlnu v největším množství, zaměstnává 74% žen ve vedení a navíc jako jedna z mála firem nabízí jako bonus novou službu, kterou u ostatních firem nenalezneme. Nově totiž můžete do vybraných prodejen přinést, staré použité věci a za každou tašku pak obdržíte kupón v hodnotě 30 Kč, které se vám odečtou z dalšího nákupu, pokud utratíte více jak 300 Kč. (V UK je to 5 liber, které si můžete odečíst z nákupu nad 30 liber ) A co se s takovým oblečením dále děje? Kvalitní věci se posílají do charit, ty které už se nedají dále nosit jdou na recyklaci anebo se posílají dále, na vytvoření další energie.

Co na novou kolekci říkáte vy? Pište do komentářů a pokud vás zajímá více, navštivte stránky H&M.4 komentáře:

 1. Nedavno jsem narazila na vas blog. Je opravdu moc krasny. Je videt, ze mate skvely vkus a oko na pekne veci. Urcite se sem budu vracet. A brzy se vydam do H&M omrknout tu novou kolekci pro deti. :)

  OdpovědětVymazat
 2. To jste mě moc potěšila! Děkuju moc! Pochvalu totiž neslýchách až tak často.

  OdpovědětVymazat
 3. Váš blog sleduji už nějakou dobu a je pro mě velmi inspirativní, máte opravdu vytříbený styl! ;) Nechápu, že neslyšíte chválu ze všech stran... :)

  OdpovědětVymazat
 4. Petro, děkuju moc. Jak už jsem psala výše, moc si každé pochvaly vážím a motivuje mě to. Vzhledem k tomu, že mi zbývají necelé tři týdny do porodu, tak se musím přiznat, že na blog v poslední době nemám moc energie, ale doufám, že se trochu v budoucnu polepšim. Chválu opravdu moc neslýchám, možná i proto, že si spousta lidí mylně myslí, že z článků mám příjem a píšu je za účelem zisku a reklamy, což vůbec není pravda. Cokoliv mě nadchne, tak chci prostě jen sdílet s ostatními! :-) Mrzí mě jen, že není víc dobrého designu a věcí z Čech! Snad se to ale taky brzy změní...

  OdpovědětVymazat