Soutěž o jakoukoliv hračku z obchodu Design for kids!

První soutěž (anebo jednoduše giveaway), kterou pořádám s nově vzniklou firmou Design for kids je tady! Pravidla jsou jednoduchá, tak se nebojte zapojit. A cenu si můžete vybrat úplně sami, stačí jen zavítat na stránky www.designforkids.cz!

Design for kids je nový český designový obchod pro děti, který se specializuje na hračky, které podporují fantazii, tvořivost i motoriku dětí a vybírají jen takové, které na českém trhu ještě nenajdete. Jejich nabídka se bude postupem času rozšiřovat, tak je proto nezapomeňte pravidelně sledovat.

Teď už ale k soutěži.

Soutěž probíhá do 30. července a opravdu si můžete vybrat jakoukoliv hračku, kterou najdete na stránkách Design for kids, mimo Bilibo mix.

Stačí když do příspěvků na facebookové stránce Design for kids nebo Pepperpot napíšete, jak byste si nejraději s dětmi hráli s Bilibem vy! Inspiraci hledejte na stránkách Design for kids!  Komentář, který bude mít nejvíce like, vyhrává!

Hodně štěstí!

3 komentáře:

 1. Myslim, ze moji vajcaci by sa s tym vyhrali rano by to nosili na hlave ako klobuk, na obed by si tam nahadzali jedlo, poobede by sa pod to schovavali, hupali v tom.... a vecer by do toho nahadzali hracky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krasny den, odpoved patri na facebook... :))

   Vymazat
 2. Rano ciapka- klobuk, na desiatu miska na jedlo, na obed na tom sediet, poobede sa v tom hupat a vecer tam nahadzat hracky...a.. myslim, ze moji vajcaci by este nasli dalsie sposoby vyuzitia...

  OdpovědětVymazat