O pepperpot

 

Vyrostla jsem v malém městečku Zruč nad Sázavou, posledních devět let jsem strávila v Londýně, který jsem si postupně zamilovala. Čechy ale pro mne stále zůstávají tím pravým domovem.

Jsem grafická designérka a měla jsem to štěstí pracovat na redesignu mnoha velkých českých i zahraničních značek. Poslední pět let pracuji na volné noze a na můj web se můžete podívat zde.

Moje děti Liliana a Vincent jsou pro mne tou největší radostí i starostí. Vzhledově jsou si velice podobní, ale jejich osobnosti jsou naprosto odlišné. Mateřství mi otevřelo novou kapitolu mého života, ale zároveň se stalo tou největší výzvou. Nejraději s nimi trávím čas v muzeích a galeriích, občas zajdeme do kaváren na dobroty. Pokud je dobré počasí, což se v Anglii ne vždy podaří, míříme do přírody, u moře jsme za hodinu!


Proč Pepperpot nebo správně pepper pot?

Protože v Anglii najdete v pepřence vždycky sůl, protože očekávání se někdy nepotkávají s realitou a protože do pepřenky si ve finále můžete cokoliv. Obsah může být sladký, slaný, hořký anebo žádný. Život s dětmi je podobný.

3 komentáře:

 1. Anonymní25.8.12

  Bohužel úplně zbytečné stránky, děs.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní17.9.12

  pěkné stránky, díky za inspiraci!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný blog! Konečně jsem našla design tipy i pro děti...

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.