O pepperpot

 

Vyrostla jsem v malém městečku Zruč nad Sázavou, posledních pět let jsem strávila v Londýně, který jsem si postupně zamilovala. Čechy ale pro mne stále zůstávají tím pravým domovem.

Jsem grafická designérka a měla jsem to štěstí pracovat na redesignu mnoha velkých českých i zahraničních značek. Poslední rok spolupracuji se značkou Hello a již brzy budete moci vidět lehký redesign obalů, které jsem před sedmi lety navrhla v pražské agentuře Cocoon. Tajně doufám, že se jednoho dne budu moci věnovat umění.

Moje děti Liliana a Vincent jsou pro mne tou největší radostí i starostí. Vzhledově jsou si velice podobní, ale jejich osobnosti jsou naprosto odlišné. Mateřství mi otevřelo novou kapitolu mého života, ale zároveň se stalo tou největší výzvou. Nejraději s nimi trávím čas v muzeích a galeriích, občas zajdeme do kaváren na dobroty. Pokud je dobré počasí, což se v Anglii ne vždy podaří, míříme do přírody, u moře jsme za hodinu!


Proč Pepperpot nebo správně pepper pot?

Protože v Anglii najdete v pepřence vždycky sůl, protože očekávání se někdy nepotkávají s realitou a protože do pepřenky si ve finále můžete cokoliv. Obsah může být sladký, slaný, hořký anebo žádný. Život s dětmi je podobný.

4 komentáře:

 1. Anonymní25.8.12

  Bohužel úplně zbytečné stránky, děs.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní25.8.12

  Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní17.9.12

  pěkné stránky, díky za inspiraci!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný blog! Konečně jsem našla design tipy i pro děti...

  OdpovědětVymazat